O firmie Cennik Oferta Galeria Bowal
Przedsiębiorstwo...
linia.gif, 668B
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe "BOWAL" Sp. z o.o. istnieje od 1991r. Firmę w obecnym kształcie i profilu działalności stworzył Pan Mirosław Jagoda – wieloletni szef serwisu myjni samochodowych na stacjach BP POLSKA. Wykonujemy zestawy do odkurzania, zestawy kompresor-woda oraz samochodowe myjnie ręczne. Zobacz naszą ofertą Kontakt z nami
Aktualnie znajdujesz się na: Bowal Strona główna Bowal O firmie


O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe „BOWAL” Sp. z o.o. istnieje od 1991r. Firmę w obecnym kształcie i profilu działalności stworzył Pan Mirosław Jagoda – wieloletni szef serwisu myjni samochodowych na stacjach paliw BP POLSKA.

Wykonujemy samochodowe myjnie samoobsługowe wysokociśnieniowe, samoobsługowe myjnie bezdotykowe, stacjonarne zestawy do odkurzania samochodów, zestawy kompresor-woda. Nasze urządzenia posiadają znak bezpieczeństwa CE, zostały przebadane przez Laboratorium Badawcze ZETOM w Katowicach. W ofercie posiadamy również używane automatyczne myjnie samochodowe oraz części zamienne do myjni. Nasze zestawy odkurzacz i kompresor-woda, myjnie samoobsługowe oraz myjnie automatyczne po remoncie pracują na wielu stacjach paliw i myjniach samochodowych w całej Polsce. Zapewniamy transport, montaż , remont, naprawy oraz serwis gwarancyjny i po gwarancyjny w/w urządzeń na terenie kraju.

Posiadamy kadrę z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w serwisie urządzeń automatycznych myjni samochodowych, myjni samoobsługowych oraz zestawów odkurzacz i kompresor-woda. Nasi pracownicy znają specyfikę oraz zasady bezpieczeństwa niezbędne do wykonywania różnorodnych prac na stacjach paliw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szybki kontakt
Bowal
Bowal

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą telefonicznie, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania! Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjno - Handlowe Bowal Sp. z o.o.

0 604 125 754

Bowal

czytaj dalej Dalej
STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | CENNIK | OFERTA | GALERIA | KONTAKT projektowanie stron www: OSI Go3.pl | © 2010
www.go3.pl